محمد مهدی اخوی طراح و کدنویس تیم وبینو .

تیم وبینو

محمد مهدی اخوی

وضعیت وبینو به چه شکل است ؟

وبینو نامی نو ظهور است ولی این نوظهور بودن به هیچ وجه دلیلی برای بی تجربه بودن تیم وبینو نیست ، مدیر مجموعه وبینو جناب فخردوزان سابقه ای درخشان ورزومه ای عالی در این عرصه دارند. همچنین دیگر اعضای وبینو با رزومه ای بسیار خوب سخت مشغول ارتقای علمی خود هستند.

مهدی اخوی

محمد مهدی اخوی

ما چه کار انجام میدیم ؟

وردپرس بیس اصلی ما برای پیشبرد پروژه های ماست و علاوه بر طراحی سایت به افزودن دانش خود همگام با دانش روز ، میپردازیم. همچنین پروژه های کد محور را نیز به شکل پیشرفته پی گیری میکنیم.

محمد مهدی اخوی

اعتبار وبینو به چه شکل است ؟

تیم وبینو این افتخار را دارد که با شرکت های بزرگی در حال همکاری است وبا تیم پشتیبانی دلسوز و کاربلد خود ، زمینه ی این اعتماد را فراهم ساخته است.

 

کارهای تخصصی سئو

چگونه یک استراتژی SEO را برای سال ۲۰۲1 ایجاد کنیم؟

در بین بازاریابان دیجیتال (دیجیتال مارکترها) یک حرف کلیشه ای وجود دارد: بهینه سازی موتورهای جستجو (seo)دیگر آن چیزی نیست که قبلا بوده است.
یک جمله صحیح وجود دارد که اغلب نشنیده اید: استراتژی سئو در سال ۲۰۲۰ نباید روی کلمات کلیدی تمرکز کنیم.

این روزها، اغلب کسب و کارها مفاهیم اساسی SEO و این که چرا مهم است را درک می‌کنند. با این حال، وقتی بحث توسعه و اجرای یک استراتژی SEO برای کسب‌وکار شما به میان می آید، تنها ایجاد محتوا براساس کلمات کلیدی که مشتریان شما به دنبال آن هستند، هم خوب و هم اشتباه.

استراتژی سئو چیست؟

استراتژی سئو فرایند سازمان دهی محتوای وب سایت به وسیله موضوع آن است که به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا قصد یک کاربر هنگام جستجو را درک کند. با بهینه سازی یک صفحه وب سایت درباره موضوعات و کلمات کلیدی موجود در موضوع آن، شما می توانید خبرگی خود را به دید موتور جست و جو بکشید و رتبه خوبی با کلمات کلیدی مرتبط با آن موضوع بدست آورید.

 

سه موضوع از سئو؛ که در یک استراتژی سئو می توان روی آن تمرکز کرد

به خاطر داشته باشید که هر کسب و کاری نمی تواند وب سایتش را برای جستجو به یک روش بهینه سازی کند، بنابراین هر سئویی یک فرایند بهینه سازی مشابهی نخواهد داشت. سئو کار (متخصص سئو) صنعت شما را تست می کند و در می یابد چه چیزی برای کاربران شما مهم است و استراتژی سئو را توسعه می دهد که محتوای درستی در مقابل دید کاربران قرار گیرد.
با این فرض، شما می توانید با برداشتن ۹ قدم مطمئن باشید که سئو پایه شمادر سال ۲۰۲۰ تحت پوشش قرار گرفته است و رایگان از طرف در همین مقاله در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید با الگو های برنامه ریزی شده به استاد سئو داخلی تبدیل شوید.

۱٫ یک لیست از موضوعات درست کنید.
۲٫ یک لیست از کلمات کلیدی طولانی بر اساس موضوعات ایجاد کنید.
۳٫ صفحه ای برای هر موضوع ایجاد کنید.
۴٫ وبلاگ در آن تنظیم کنید.
۵٫ قدرت مقاله ها را هر هفته توسعه دهید.
۶٫ یک پلن لینک سازی بسازید.

0