درباره ما

About Us

هدف از مجموعه Super reading افزایش دانش و دانش اندوزی در سطح جامعه است. در راستای رسیدن به این هدف بهترین روش آموزش از راه خواندن متن‌ها و مطالب علمی است. برای رسیدن به بهترین دانش هنوز بهترین راه «مطالعه و خواندن» است.

مجموعه تندخوانی پیشرفته Super reading با آموزش حرفه‌ای و اصولی به کارآموزان متقاضی، بر اساس به روز ترین و بهترین روش‌های تندخوانی مطرح جهان در راستای این هدف گام برمی‌دارد.

مجموعه حاضر تمامی روش‌های تندخوانی را از تندخوانی کلاسیک (Speed reading)، تندخوانی پیشرفته (Super reading) تا تصویرخوانی (Photo reading) را آموزش می‌دهد.

لازم به ذکر است بسیاری از روش‌های مورد استفاده از این مجموعه به صورت انحصاری توسط همین مجموعه ابداع و سنجیده شده است. به همین دلیل تمام روش‌ها کارآمد و بر اساس اصول یادگیری بوده و اثر شگفت آوری در توان ذهن و مغز دارد.

هدف نهایی این مجموعه جامعه‌ای اندیشمند و توانمند در حل تمامی مسائل بشری است. به امید موفقیت روز افزون برای تمام انسان‌ها.

فواید تندخوانی برتر

آموزش در کوتاه ترین زمان

تضمینی بودن نتیجه دوره

تضمین کیفیت و درصد بالای رضایت شرکت کنندگان

تندخوانی پیشرفته چیست؟

Super Reading چیست؟

سرعت مطالعه هر فردی بین 150 تا 400 کلمه است. تندخوانی پیشرفته روشی است که سرعت مطالعه را از 1200 تا 5000 کلمه در دقیقه افزایش می‌دهد.

اما نقطه آغازین تندخوانی پیشرفته نیاز به فراگیری تندخوانی کلاسیک در مرحله پیش آموزشی دارد.

در ساده‌ترین روش‌های تندخوانی پیشرفته هر خط در یک نگاه خوانده می‌شود درحالی که یک فرد عادی هر خط را در هجده تا بیست نگاه می‌خواند. در سطوح پیشرفته هر پاراگراف (بند) در یک نگاه خوانده می‌شود.

تندخوانی پیشرفته روشی است که در آن حافظه، تمرکز و دامنه دید تا اندازه بسیار زیادی افزایش می‌یابد تا سرعت و درک هنگام خواندن افزایش یابد.

0