درباره ما

About Us

دکتر محمد صادق عباسی:

درس خوندن و مطالعه کردن همیشه برام خیلی سخت بود، با این که با تلاش زیاد بیشتر وقت‌ها نمره عالی می‌گرفتم و با همین سختی کشیدن خیلی زیاد مدارک عالی مثل دکترای فلسفه هم دریافت کردم.

اما همیشه این دغدغه را داشتم: 

میشه اینقدر مطالعه و درس خوندن سخت نباشه؟

این سؤال من رو به پژوهش و تحقیق در مورد مهارت تندخوانی کشوند؛ با تحقیق فراوان و مطالعه کردن بسیاری از منابع زبان اصلی دنیا به این نتیجه رسیدم، بله قطعا میشه هم سریع‌تر مطالعه کرد و هم بهتر درک مطلب داشت.

از نتایج به دست اومده شگفت زده شدم! چون مسیر تحصیل و یادگیری خودم خیلی سخت و طاقت فرسا بود، تصمیم گرفتم این راه رو برای بقیه خیلی ساده و هموار کنم.

شروع کردم به آموزش دادن تندخوانی، مهارت مطالعه و حافظه به دیگران.

آکادمی تندخوان برتر را تاسیس کردم و تا امروز به بیش از 10 هزار دانش‌پژوه، تندخوانی و مهارت‌های یادگیری را آموزش دادم.

من خیلی سختی کشیدم به جایگاه علمی که الان دارم، استادی دانشگاه و موفقیت علمی برسم اما تو لازم نیست این سختی‌ها رو تحمل کنی؛ می‌تونی آموزش ببینی و چند برابر سریع‌تر از یک فرد عادی مطالعه کنی، خیلی بهتر درک مطلب داشته باشی، چند برابر بهتر و ماندگار‌تر حفظ کنی.

دیگه کنکور دادن برات سخت و مثل یک کابوس نیست. امتحان‌های کلاسی برات مثل آب خوردن میشن. اگر پایان‌نامه باید بنویسی خیلی سریع می‌تونی پایان‌نامه ات رو تموم کنی. هر چه سریع‌تر شروع کن و از پیشرفتت شگفت زده شو …

فواید تندخوانی برتر

آموزش در کوتاه ترین زمان

تضمینی بودن نتیجه دوره

تضمین کیفیت و درصد بالای رضایت شرکت کنندگان

تندخوانی پیشرفته چیست؟

Super Reading چیست؟

سرعت مطالعه هر فردی بین 150 تا 400 کلمه است. تندخوانی پیشرفته روشی است که سرعت مطالعه را از 1200 تا 5000 کلمه در دقیقه افزایش می‌دهد.

اما نقطه آغازین تندخوانی پیشرفته نیاز به فراگیری تندخوانی کلاسیک در مرحله پیش آموزشی دارد.

در ساده‌ترین روش‌های تندخوانی پیشرفته هر خط در یک نگاه خوانده می‌شود درحالی که یک فرد عادی هر خط را در هجده تا بیست نگاه می‌خواند. در سطوح پیشرفته هر پاراگراف (بند) در یک نگاه خوانده می‌شود.

تندخوانی پیشرفته روشی است که در آن حافظه، تمرکز و دامنه دید تا اندازه بسیار زیادی افزایش می‌یابد تا سرعت و درک هنگام خواندن افزایش یابد.

0