✅ رضایتمندهای دوره تندخوانی تا به امروز✅

تا به امروز به لطف خداوند متعال و لطف دانش پژوهان عزیز بیش از ده هزار نفر در دوره های تندخوانی دکتر محمد صادق عباسی شرکت کرده اند.

بخش زیادی از دانش پژوهان به صورت آنلاین و مجازی شرکت کرده اند و بخشی دیگر به صورت حضوری.

با توجه به این مهم سعی کردیم تا دوره آفلاین جامعی آماده کنیم تا همه عزیزان بتوانند با توجه به مشغله هایی که دارند در این دوره شرکت کنند.

دوره آفلاین تندخوانی با پشتیبانی 24 ساعته و دسترسی نامحدود.

جهت ثبت نام در دوره آفلاین کلیک کنید.

در ادامه رضایتمندی های دوره برای شما قرار داده می شود.

 

رتبه 15 کنکور انسانی سال 1401

خانم محیا پوردهقان

من در دوره های تندخوانی دکتر صادق عباسی شرکت کردم و کمکم کرد تا بتونم تو کنکور موفق بشم و رتبه 15 کشوری رو کسب کنم. این دوره رو به کنکوری ها خیلی توصیه می‌کنم

رضایت مرتضی جعفر از کشور انگلستان

من در دوره های دکتر عباسی شرکت و سرعت مطالعه ام چندین برابر شد. در این دوره ها روش مطالعه کردن صحیح را می‌آموزید و متوجه می‌شوید که چگونه در عین سریع تر خواندن همه چیز را نیز به یاد بیاورید و به حافظه خود بسپارید.

خانم فاطمه شیرزادی ،دانش آموخته حقوق خصوصی

من در دوره های تندخوانی پیشرفته و حافظه پیشرفته دکتر عباسی شرکت کردم. من حجم زیادی از دروس سخت را باید مطالعه و حفظ می‌کردم؛ دوره دکتر عباسی به من کمک کرد خیلی سریع منابع و کتاب‌های سختم را مطالعه کنم و خیلی عالی آن‌ها را حفظ کنم و بتوانم در این رشته موفق باشم.

محسن رضایی، استاد حوزه علمیه قم

با وجود تمرین کم، ولی پیشرفت در کارگاه های دکتر عباسی بسیار زیاد و غیر قابل انکار بود. شرکت در این دوره ها برای محصلین و پژوهشگران از نون شب واجب تره

مسعود صادقی، متخصص بیهوشی

من در دوره های تندخوانی دکتر صادق عباسی شرکت کردم و سرعت مطالعه بعد از سه هفته تمرین در کارگاه دکتر عباسی شش برابر افزایش پیدا کرد و سرعت مطالعه ام از 200 به 1200 کلمه رسید. این دوره را به هرکسی که نیاز به مطالعه تخصصی داره توصیه می‌کنم.

همچنین دانش پژوهانی از سایر کشورها به زبان های دیگر داشته ایم که توانسته اند پیشرفت خوبی داشته باشند.

0