تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۲

دسته بندی :مقالات ۲۶ دی ۱۴۰۱ 22786 مشاهده
با یکی دیگر از مقالات سایت تندخوان برتر همراه شما هستیم. همانطور که می دانید طبق مصوبه جدید معدل شما دانش آموزان تاثیر در معدل کنکور 1402 دارد. اما پیش از آن باید بگویم اگر شما هم از آن دسته از دانش آموزانی هستید که در سرعت مطالعه خود با مشکل مواجه هستید، پیشنهاد می کنم با تندخوان برتر همراه باشید.
ما در تندخوان برتر به صورت قطعی سرعت مطالعه و تمرکز شما را افزایش می دهیم. تمامی هزینه های پرداختی در صورت عدم نتیجه به شما عودت داده می شود.

ثبت نام در تندخوانی و تقویت حافظه با ضمانت برگشت وجه

تاثیر معدل پایه دوازدهم در کنکور 1402

تاثیر قطعی معدل در کنکور ۱۴۰۲

برای تاثیر قطعی معدل در کنکور 1402 باید بگوییم که این امر حقیقتی است که برای بسیاری از دانش آموزان فواید بسیار زیادی را به همراه دارد. نتیجه نهایی کنکور شما 40 درصد از طریق معدل شما است و 60 درصد از طریق کنکور.

البته تا آخرین تغییراتی که در قوانین ایجاد شده، این قانون شامل نمرات دروس عمومی و تخصصی دوازدهم است. بنابراین دانش آموزان متوسطه دوم، یعنی کلاس دوازدهمی ها باید بدانند امتحان نهایی دوزادهم در کنکور 1402 تاثیر گذار است.

امتحانات نهایی تا سال های گذشته برای سال آخری ها ارزش زیادی نداشت. اما بعد از تصویب این قانون، شما 40 درصد مسیر را با معدل امتحان نهایی خود تعیین می کند. این قانون سبب شده تا سرنوشت آینده شما به یک شب گره نخورد بلکه شما می توانید در طول امتحان نهایی دو پله از پنج پله مسیر ورود به دانشگاه خود را طی کنید.

تمرکز در مطالعه بسیار تاثیرگذار است. بسیاری از افراد و دانش آموزان ساعت های زیادی را صرف مطالعه می کنند اما نمی دانند که مطالعه بدون تمرکز نتیجه دلخواه را به شما نمی دهد.

کنکور 1402 و همچنین کنکور های دیگر علاوه بر برنامه ریزی درسی نیاز به تمرکز و سرعت مطالعه خوب دارد.

دکتر صادق عباسی با سابقه 5 سال آموزش تندخوانی، می توانند در این مسیر یاری دهنده شما باشند. دکتر صادق عباسی رزومه بسیار درخشانی هستند که می توانید مشاهده کنید.

محمد صادق عباسی پرورش یافته حوزه و دانشگاه است. او دارای مدرک دکتری فلسفه و کلام است؛ همچنین از جامعه نخبگان حوزه‌علمیه و نخبگان جوان کشوری است.  او دارای مدرک سطح عالی حوزه علمیه قم است.

دکتر محمد صادق عباسی از اساتید رسمی دانشگاه، در رشته‌ تخصصی فلسفه و کلام اسلامی است.

دکتر محمد صادق عباسی سابقه تدریس در دروس فلسفی مختلف از جمله متون مشاء، متون اشراق، حکمت متعالیه (همچون شرح منظومه) و … در دانشگاه‌های مختلف داشته و دارد.

هم‌چنین دکتر محمد صادق عباسی دارای سابقة بالای 7 سال تدریس در سطح عالی حوزه عملیه قم است.

دکتر محمد صادق عباسی از اساتید رسمی مدرسه علمیه فیضیه و دارالشفا است و هم‌چنین سال‌ها توفیق تدریس در آستان حضرت معصومه علیها السلام را (به صورت رسمی) داشته است.

دکتر محمد صادق عباسی بنیان گذار تدریس دوره‌های جامع مرور سریع فلسفه در 10 جلسه است که سال‌ها در حوزه علمیه قم برگذار شده و دانشجویان زیادی را تربیت کرده است.

 محمد صادق عباسی بنیان گذار سبک نوین آموزش مهارت تندخوانی و حافظه با تاثیر گذاری شگفت انگیز به صورت سریع و کارآمد.

ثبت نام در دوره تندخوانی پیشرفته

تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۲ سازمان سنجش

همانطور که در این مقاله سایت تندخوان برتر اشاره کردیم، تاثیر معدل در کنکور 1402 سازمان سنجش کشور قطعی است. البته این قانون به صورتی طراحی شده است که در سال های بعد درصد معدل  دوازدهم در کنکور تاثیر گذار تر می شود.

کنکور سال 1402-1403 پایه دوازهم در کنکور تاثیر گذار است که این تاثیر در کنکور 40 درصد قطعی است.

در سال تحصیلی 1403-1404 امتحانات پایه نهایی دوازدهم 50 درصد به صورت قطعی تاثیر گذار است.

در سال تحصیلی 1404 تا 1405 امتحانات پایه یازدهم و دوازدهم 60 درصد در کنکور تاثیر گذار است.

در سال تحصیلی 1405تا 1406 امتحانات پایه دهم، یازدهم و ودوازدهم 60 درصد تاثیر قطعی دارد.

تاثیر معدل نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۲

این قانون برای داوطلبان کنکور 1402 که نظام قدیم هستند متفاوت است. نظام قدیم شامل افرادی است که دیپلم خود را از سال 1384 به بعد دریافت کردند. کنکور 1402 شامل 25 درصد تاثیر مثبت معدل در کنکور برای این افراد نظام قدیم است.

معدل داوطلبان نظام قدیم کنکور 1402 که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 1391 تا 1397 دریافت کردند شامل 5 درصد تاثیر مثبت در کنکور است.

این دو گروهی که ذکر شد، نظام قدیم هستند. نظام جدید نیز شامل داوطلبانی است که دیپلم خود را از سال 1398 به بعد دریافت کردند که 40 درصد در کنکور 1402 به صورت قطعی تاثیر گذار است.

Dr.sadegh abbasi

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نوزده =

لینک کوتاه:
0