دوره جامع آفلاین و آنلاین آموزش تندخوانی و تقویت حافظه

دسته بندی :مقالات ۹ بهمن ۱۴۰۲ 4769 مشاهده

سایت تندخوان برتر برگزار می کند. دوره جامع آفلاین و آنلاین آموزش تندخوانی و تقویت حافظه توسط برترین و جوان ترین استاد تندخوانی کشور، دکتر محمدصادق عباسی. این دوره بیش از 3000 دانش پژوه داشته که با درصد رضایت بالایی این دوره را به اتمام رساندند.

در این بخش قصد داریم به صورت کامل شما را با دوره جامع آفلاین تندخوانی و تقویت حافظه آشنا کنیم.

تندخوانی چیست؟

  • تعریف تندخوانی چیست؟
  • در چه متونی تندخوانی کاربرد دارد؟
  • چه مهارت هایی در تندخوانی آموزش داده می‌شود؟
  • یادگیری تندخوانی چه مقدار زمان می‌برد؟

در این پژوهش به صورت مفصل مهارت تندخوانی توضیح داده خواهد شد و ابهاماتی در زمینه تندخوانی برطرف خواهد شد.

کندخوانی دغدغه بسیاری از مطالعه گر ها، دانشجویان، دانش آموزان و اساتید است. بسیاری از افراد علاقه به مطالعه دارند اما زمان بر بودن و کند بودن فرایند مطالعه آن‌ها را از انجام مطالعه باز می‌دارد.

بسیاری از افراد مشکلاتی در زمینه مطالعه مثل خواب آلودگی یا حواس پرتی دارند. زمانی که قصد مطالعه دارند به سرعت دچار حس خواب آلودگی یا حواس پرتی شدید می‌شوند.

راه حل تمامی این مشکلات یادگیری مهارت تندخوانی است. مهارت تندخوانی از شاخه مهارت‌های تحصیلی ضروری است که فرد را قادر می‌کند به سادگی و با سرعت و درک مطلب بالا مطالعه کند.

تمرین برای تندخوانی و افزایش سرعت مطالعه

قبل از هرچیز، تمرین برای تندخوانی و افزایش سرعت مطالعه رو در اختیار شما قرار می دهیم.

برای تمرین افزایش سرعت مطالعه ابتدا یک کتاب انتخاب کنید و بعد تمارین زیر را به ترتیب انجام دهید.

ابتدا یک دقیقه چشمان خود را ورزش دهید به این صورت که چشم خود را تا نهایت به سمت چپ ببرید و سپس تا نهایت مقداری که می توانید به سمت راست ببرید.

در مورد بالا و پایین بردن چشم نیز همین طورعمل کنید.

با این کار ماهیچه چشمان شما قوی تر می شود و با مرور زمان می توانید سرعت جابه جایی چشم خود را افزایش دهید.

به هیچ وجه بیشتر از دو دقیقه این تمرین را انجام ندهید. زیرا باعث خستگی بیش از اندازه چشمان شما می شود.

دوره رایگان تندخوانی

ما در سایت تندخوان برتر جهت آشنایی بیشتر دانش پژوهان با دوره جامع آفلاین تندخوانی، یک دوره تندخوانی رایگان در نظر گرفتیم. این دوره به صورت کاملا رایگان و به صورت آنلاین برگزار می شود.

شما بعد از شرکت در دوره رایگان تندخوانی شما می توانید انتخاب کنید که در دوره آفلاین تندخوانی شرکت کنید یا نه.

دوره رایگان به این صورت است که در بدترین حالت شما 30درصد افزایش سرعت در مطالعه خواهید داشت البته به شرط رعایت تمام نکاتی که استاد به آن اشاره می کنند.

دوره رایگان تندخوانی یا همان دوره انلاین تندخوانی رایگان، در تاریخی مشخص انجام می شود که به عزیزانی که شماره خود را گذاشته باشند، اطلاع داده می شود. اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده باشند.

جهت ثبت نام در دوره جامع تندخوانی روی لینک ثبت نام در دوره جامع کلیک کنید.

تعریف تندخوانی چیست؟

به مجموعه مهارت‌هایی که با نگاه داشتن درک مطلب در سطح مطلوب، سرعت مطالعه را تا اندازه چشم گیری افزایش می‌دهند تندخوانی گفته می‌شود.

در نتیجه تندخوانی اصولی با روزنامه وار مطالعه کردن نباید اشتباه گرفته شود. تندخوانی به معنی روزنامه وار مطالعه کردن و نفهمیدن نیست. تندخوانی به معنی سطحی مطالعه کردن نیست.

تندخوانی صحیح علاوه بر سرعت باید همراه با درک مطلب اصولی و استاندارد باشد. استفاده کردن از پیشوند «تند» نباید بار معنایی سرعت بدون درک مطلب را القا کند.

تندخوانی صحیح است که علاوه بر درک مطلب همراه با ماندگاری بالا در حافظه باشد.

 

تندخوانی در چه متونی کاربرد دارد؟

بعضی گمان می‌کنند تندخوانی تنها در کتاب های ساده‌ای مثل رمان و تاریخ کاربرد دارد و در متون علمی تحلیلی مثل فلسفه یا در متون محاسباتی مثل ریاضی کاربرد ندارد. اما این تصور اشتباه است.

تندخوانی صحیح در هر متنی به اقتضای خودش کاربرد دارد. تندخوانی یعنی بالابردن عملکرد ذهن در راستای تحلیل متن، حال تفاوتی ندارد این متن از چه دسته‌ای باشد، از متون ساده باشد یا دشوار، در هر متنی شاهد افزایش سرعت و درک مطلب خواهیم بود.

اما باید خاطر نشان کرد تندخوانی در هر متن کاربرد دارد که به صورت اصولی و صحیح آموزش داده شود و بر اساس بهترین روش‌ها باشد.

 

بهترین دوره تندخوانی

یکی از سوالاتی که بسیاری از مخاطبان سایت تندخوان برتر دارنند این است که بهترین دوره تندخوانی چیست. در پاسخ باید توجه داشته باشید که شما باید به سرفصل هایی که توسط استاد ارائه می شود دقت کنید.

ما در دوره های تندخوانی سعی کردیم بهترین منابع علمی دنیا را بررسی کرده و آخرین متد تندخوانی را در دوره آفلاین تندخوانی در اختیار شما قرار دهیم.

رضایت بیش از 90 درصد دانش پژوهان و ضمانت مرجوع کردن هزینه در صورت عدم هزینه ، تنها نشان از اعتماد شما عزیزان به مجموعه تندخوان برتر می باشد.

شاید سوالی رخ دهد چگونه ممکن است با سرعت بیشتری مطالعه کرد در عین این‌که درک مطلب افت نکند یا حتی افزایش یابد؟

در دوره مجازی تندخوانی روی  مهارت تندخوانی کار کرده و روی تک تک فاکتور ها و مؤلفه‌های مؤثر بر درک مطلب و مطالعه، اقدام و تمرین صورت می‌گیرد. به صورت خاص این مهارت‌های زیر شاخه مهارت تندخوانی آموزش داده می‌شود تا در نهایت شاهد افزایش بازده مطالعه در مولفه سرعت و درک مطلب باشیم: تمرکز مطالعاتی، حافظه معنایی، سرعت حرکت چشم، روش‌ها و ساختار‌های مطالعه، تحلیل ذهنی و دامنه دید.

در نتیجه یادگیری مهارت تندخوانی بر جنبه‌های دیگر ذهنی نیز مؤثر بوده و باعث تقویت عملکرد ذهن خواهد شد.

 

یادگیری دوره آفلاین و آنلاین تندخوانی چه مقدار زمان می‌برد؟

یادگیری تندخوانی به صورت اصولی 21 روز طول می‌کشد که با توجه به نتایج شگرف آن اصلا زمان زیادی نیست. مقدار زمانی که هر فرد باید روزانه تمرین کند حدود 30 دقیقه در روز است. البته دوره آفلاین به این صورت است که شما پس از ثبت نام فایل ها رو دریافت می کنید.

طبق برنامه ای که به شما ارائه می شود می توانید در هر ساعتی که خواستید دوره را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که این دوره ها پشتیبانی دارد. شما برای یادگیری دوره آفلاین و آنلاین تندخوانی باید وقت لازم را گذاشته تا بهترین نتیجه را داشته باشید.

تفاوت دوره آفلاین تندخوانی با دوره آنلاین تندخوانی چیست؟

از اونجایی که سعی مجموعه تندخوان برتر گرفتن بهترین نتیجه توسط دانش پژوهان هست، ما هر دو دوره را برگزار می کنیم.

دوره آفلاین تندخوانی از سرفصل های بیشتری برخوردار است.

دوره آفلاین تندخوانی در هر ساعتی از شبانه روز می توانید مشاهده کنید و دسترسی نا محدود دارید. پیشتیبانی هم به صورت 24 ساعته فعال بوده و در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را می دهند.

در این دوره برترین منابع علمی دنیا مورد بررسی قرار می گیرد.

دوره جامع آفلاین تندخوانی سرفصل هایی دارد که در هیچ گونه دوره مشابهی نمی توانید آن را مشاهده کنید. به جرعت ادعا داریم که برترین دوره تندخوانی ایران را برای شما توسط برترین تندخوان کشور، دکتر محمد صادق عباسی ، آماده کردیم.

 

دوره های تندخوانی در اصفهان

شما می توانید در هر استانی که هستید درخواست دوره تندخوانی داشته باشید.

مجموعه تندخوان برتر دوره های تندخوانی در اصفهان، مشهد، تهران، گرگان، تفرش، شیراز و برخی از استان های دیگر به صورت حضوری برگزار کرده است. جهت کلاس حضوری می توانید به پشتیبانی پیام دهید.

دوره های تندخوانی در مشهد

از اونجایی که دکتر محمد صادق عباسی اصالتا برای شهر مقدس مشهد هستند، دوره های حضوری و انلاین زیاد را در شهر مقدس مشهد برگزار کرده اند. دوره های تندخوانی در مشهد هم به صورت حضوری برگزار شده و هم به صورت آنلاین.

البته علاقه مندان به تندخوانی می توانند در دوره های تندخوانی آفلاین شرکت کنند و تمامی نکات آموزشی را که بر روی بیش از 15 هزار نفر تست شده رو در دوره آفلاین تماشا کنند.

دوره آفلاین با پشتیبانی شخص دکتر محمدصادق عباسی صورت برگزار شده و تا به امروز با استقبال خوبی همراه بوده.

Dr.sadegh abbasi

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

لینک کوتاه:
0